pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Київський політех у співпраці з НАТО розвиває спінтронні технології для сучасної зброї

В Київському політехнічному інституті минуло тижня фахівці з 11 країн обговорили останні досягнення спінтроніки в рамках міжнародного наукового семінару «Functional Spintronic Nanomaterials for Radiation Detection and Energy Harvesting». Захід пройшов за фінансової підтримки програми НАТО «Наука заради миру та безпеки». Як запевняють вчені, подальші розробки в даній сфері будуть слугувати розробці сучасної української зброї.
Вчені з 11 країн світу (в т.ч. Бельгії, Португалії, Греції, Великобританії, Швеції, США) обговорилиминулого тижня останні досягнення спінтроніки в рамках міжнародного наукового семінару «Functional Spintronic Nanomaterials for Radiation Detection and Energy Harvesting».Захід був організований Навчально-науковим інститутом матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона , що входить до Київського політехнічного інституту, спільно з університетом Кайзерслаутерна-Ландау (ФРН) за фінансової підтримки програми НАТО «Наука заради миру та безпеки».
Спінтро́ніка - галузь наноелектроніки, у якій поряд із зарядом електрона використовується його спін для збереження й оброблення інформації. Спінтронні пристрої дуже широко використовуються у пристроях запам'ятовування інформації, але існують й інші застосування, такі як, генератори змінної напруги, прилади зв’язку тощо.
В ході семінару 29 визнаних фахівців у галузі спінтроніки та фізики магнітних наноматеріалів з 11 країн представили результати власних досліджень та взяли участь у обговоренні перспектив подальшої співпраці.
За словами директора ННІ матеріалознавства та зварювання імені Патона Ігоря Владимирського, саме такі заходи дають можливість досягнути домовленості щодо майбутніх дослідницьких проєктів, а також залучити кошти на них, та на оновлення лабораторної бази університету. А завідувач кафедри нанофізики та нанонелектроніка КНУ ім. Шевченка Олександр Прокопенко додав, що спінтронні технології допоможуть зробити Україні сучасну зброю яка може бути і краще, ніж західна.

Похожие пресс-релизы