pr

  СЕРВИС ПРЕСС-РЕЛИЗОВ

вход регистрация   
  пресс-релизы компаний: международных, СНГ, Украины , России
Правила О проекте
Военная агрессия России против Украины

Коллеги, 24 февраля Россия начала открытое вторжение в Украину.
Мы полностью солидарны с украинским народом в борьбе с оккупантами и желаем Украине не просто мира, а победы.
России должен быть нанесен максимальный урон не только в военной, но и в других сферах. Только таким образом возможно обрести настоящий, а не русский мир.
Для поддержания Вооруженных сил Украины в борьбе с российскими оккупантами, Национальный банк Украины открыл спецсчет (доступны все основные валюты)
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
Российский фашизм будет повержен. Слава Украине!

Энергетика

«Россети» повысят защищенность магистральных ЛЭП Оренбургской области от ветровых нагрузок

Филиал ПАО «Россети» - МЭС Волги установит дистанционные распорки на магистральных линиях электропередачи в Оренбуржье. Новое оборудование исключит повреждение проводов при ветровых нагрузках, что повысит надежность передачи электроэнергии потребителям Оренбургской области с численностью населения более 1,8 млн.

Прифронтове «Миколаївобленерго» в 2023 спрацювало беззбитково

Попри пошкодження в результаті ворожих обстрілів рф 80% мереж , «Миколаївобленерго» змогло за підсумками 2023 року вийти на позитивний фінансовий результат - 0,277 млн. А сума сплачених державі податків за 2 роки широкомасштабної агресії грн. склала 0,67 млрд. грн. Про це повідомляється на сайті ОСР.

ПАТ «Черкасиобленерго» сплатило 0,4 млрд. грн. податків за 2023 рік

0,4 млрд. грн. податків і зборів за 2023 рік сплатило ПАТ «Черкасиобленерго» до державного та місцевих бюджетів. Це на 11% більше, ніж за 2022 рік.

«Миколаївобленерго» відновлює мережі шляхом синергії зусиль ОСР, міжнародних донорів, влади та громад

80% електромереж Миколаївщини були пошкоджені внаслідок обстрілів агресора, а на їх відновлення необхідно 11,2 млрд грн. Про це повідомив керівник «Миколаївобленерго» Вадим Данилків під час Форуму "Електричні мережі України 2024".

«Черкасиобленерго достроково виплатило державі 90% чистого прибутку на держчастку за 2023 рік.

. ПАТ «Черкасиобленерго виплатило державі близько 2 млн. грн. чистого прибутку на держчастку за 2023 рік. Це ставить 90% від чистого прибутку, що припадає на державну частку. Про це повідомляється на сайті підприємства.

«Українські розподільні мережі» провели в «Хмельницькобленерго» семінар щодо автоматизації та оптимізації бізнес-процесів

Дводенний семінар з автоматизації та оптимізації бізнес-процесів в енергетиці, організований 13-14 лютого АТ «Українські розподільні мережі» (УРМ), зібрав представників державних Операторів системи розподілу (ОСР) на Хмельниччині.

«Черкасиобленерго» в 2023 р. автоматизувало 51 підстанцію

ПАТ «Черкасиобленерго» протягом 2023 р. автоматизувало 51 підстанцію, запровадивши на них системи телемеханіки. За словами Голови правління товариства Олега Самчука це дозволить заощадити час та ресурси на їх обслуговування, а також забезпечить більш якісне живлення населення електроенергією.

142 млн грн. на підтримку ЗСУ спрямувало ПАТ «Черкасиобенерго» з початку широкомасштабного вторгнення.

142 млн. грн. на підтримку ЗСУ було спрямовано ПАТ «Черкасиобленерго» з початку широкомасштабного вторгнення. 120 млн. грн – це безпосередня допомога військовим підрозділам , ще 22 млн. грн.- це виплати співробітникам, що боронять Україну у складі ЗСУ. Про це стало відомо під час конференції трудового колективу підприємства.

«Миколаївобленерго» заживило за останні 11 діб 75,5 тис. споживачів, знеструмлених внаслідок обстрілу та аномальної негоди

З 4 по 15 січня фахівці АТ «Миколаївобленерго» відновили живлення76,5 тис. споживачів в більш ніж 250 населених пунктах регіону. Знеструмлення відбулося внаслідок ворожого обстрілу в ніч з 3 на 4 січня, а також внаслідок негоди, що визвала зледеніння десятків кілометрів проводів.

Українські науковці віднайшли спосіб зниження витрат на балансування електромереж

Науковці Інституту загальної енергетики НАН України та ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження НУБіП України запропонували впровадження моделі, яка дозволить суттєво знизити витрати на балансування електричних мережах з відновлюваними джерелами енергії.